[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търсене · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Форум » II СОУ "Професор Никола Маринов" » УЧИЛИЩЕН ПАРЛАМЕНТ » Какви асоциации предизвиква у Вас изразът "Училищен тормоз м (Какви асоциации предизвиква у Вас изразът "Училищен тормоз м)
Какви асоциации предизвиква у Вас изразът "Училищен тормоз м
MRebi Дата: Четвъртък, 15.11.2012, 14:55 | Съобщение # 1
Admina :)
Група: Администратори
Съобщения: 3
Статус: Офлайн
Какви асоциации предизвиква у Вас изразът "Училищен тормоз между ученици"
 
Void Дата: Сряда, 21.11.2012, 19:30 | Съобщение # 2
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Сякаш много физически тормоз няма,най-вече е психически от рода на обиди и псувни по адрес на някого.
 
Sladko_KiSsSs Дата: Сряда, 21.11.2012, 19:32 | Съобщение # 3
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Мен не са ме тормозили никога. smile
 
NightReaver Дата: Сряда, 21.11.2012, 19:33 | Съобщение # 4
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Мен не са ме тормозили,бил съм свидетел на тормоз ,но никога не е бил физически максимум се стига до подигравки тоест психически... tongue

Съобщението е редактирано от NightReaver - Сряда, 21.11.2012, 19:36
 
Beast Дата: Сряда, 21.11.2012, 19:40 | Съобщение # 5
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Моя клас е много сплотен. Естествено имаме кавги от време навреме,но като цяло има разбирателство. Изразът "Училищен тормоз между ученици" асоциирам с психически тормоз тоест обиди ,подигравки или физически- насилие над по малки или свити ученици. Във всяко едно училище има тормоз, но никой до сега не прави нищо по въпроса, само с приказки не става :))
 
Butterfly Дата: Сряда, 21.11.2012, 19:45 | Съобщение # 6
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Като че ли тормоза е по-скоро психически от рода на обиди и подигравки,но не и физически. Може би при подрастващите деца в начален курс тормоза е повече,защото децата все още са малки и си мислят,че това е просто игра,а учителите с техните крясъци няма да оправят нещата. Тормоза понякога не е само между ученици, а и между учители и ученици.Често се е случвало симпатиите да надделяват при някои учители.
 
Форум » II СОУ "Професор Никола Маринов" » УЧИЛИЩЕН ПАРЛАМЕНТ » Какви асоциации предизвиква у Вас изразът "Училищен тормоз м (Какви асоциации предизвиква у Вас изразът "Училищен тормоз м)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: